Mutes dobuma higiēna

Mutes dobuma higiēna –  zobu aplikuma, virsmaganas un zemsmaganas zobakmens noņemšana, kā arī zobu dabiskā toņa atgriešana. Pateicoties mūsdienu tehnoloģijām mutes dobuma higiēnas profesionālajā jomā, zobakmens un zobu aplikuma noņemšana notiek ātri un efektīvi.

Zobakmens noņemšana ar ultraskaņu un kiretēm
Profesionālo zobu tīrīšanu veic higiēnists reizi pusgadā ( parodontīta gadījumā – reizi 3 mēnešos ).  Zobakmens noņemšana notiek ar ultraskaņas ierīces palīdzību, tās darbība balstīta uz ūdens molekulu kavitācijas fenomena, iedarbojoties ultraskaņas svārstībām. To izmantošana ļauj viegli iztīrīt grūti sasniedzamas vietas, tiek noņemts zemsmaganas zobakmens.

Zobu aplikuma noņemšana ar "AIR-Flow" sistēmu
Šī procedūra mūsdienās ir viena no efektīvākajām. Sistēma "AIR-Flow" iedarbojas uz zobu aplikumu ar šķidruma strūklas palīdzību, izmantojot speciālo tīrīšanas pulveri. Zobu aplikuma noņemšana ar "AIR-Flow" sistēmu – ir lieliska attīrīšanas metode,  kas ļauj noņemt tējas, kafijas un tabakas radītu aplikumu nesabojājot emalju!

Pulēšana
Pulēšana ar pastu piešķir zobiem spīdīgumu un patīkamu gludumu.

Kariesa un periodonta slimību profilakse
Kariesa un periodonta slimību profilakse pateicoties mūsdienu profilakses līdzekļiem palīdzēs izvairīties no zobu cieto audu un gļotādas problēmām.

Mājas higiēnas apmācība
Lai cik arī savādi tas būtu, bet cilvēku vairākums neievēro pareizu mutes dobuma higiēnu mājas apstākļos. Mūsu pieredzējis higiēnists  katram pacientam sastādīs individuālo mājas higiēnas algoritmu un palīdzēs sameklēt mutes dobuma kopšanas līdzekļus no liela zobu birstu, skalošanas līdzekļu, pastu un diegu klāsta, kas piedāvā mūsu klīnika.