Informācija par SIA "Perladents" zobārstniecības klīnikas nodrošināšanas iespējām saņemt zobārstniecības pakalpojumus pacientiem ar funkcionāliem traucējumiem

Zobārstniecības klīnikas Perladents speciālisti piedāvā visu veidu ambulatorās zobārstniecības pakalpojumus – terapija, endodontija, ķirurģija (zobu ekstrakcija, zobu implantēšana un tml.), izņemamā un neizņemamā protezēšana, profilaktiskā mutes dobuma higiēna, pec adreses Jūrmala, Raiņa ielā 87-85.

Zobārstniecības klīnikas Perladents telpas paredz iespēju pieņemt pacientus ar funkcionāliem traucējumiem. Pie ieejas ir speciāli aprīkota uzbrauktuve. Lai izvairītos no iespējamām traumām apledojuma un lietus laikā, ieeja pie uzbrauktuves ir slēgta ar brīdinājuma zīmi un ķēdi. Lai pacients ar funkcionāliem traucējumiem varētu uzbraukt pa uzbrauktuvi, nepieciešams nospiest īpašu signāla pogu, kas atrodas zem brīdinājuma zīmes, lai brīdinātu administratoru. Administratora darbavieta atrodas iepretim uzbrauktuvei, kas ir labi pārredzama caur logu, tādejādi tiek nodrošināta arī ieejas klīnikā vizuālā kontrole. Pēc skaņas signāla saņemšanas administrators (vai zobārsta asistents) attaisa norobežojošo ķēdi un palīdz pacientam ar funkcionāliem traucējumiem pa uzbrauktuvi nokļūt līdz ieejai klīnikā. Ieejas durvju ailas platums nodrošina, ka pacients ar funkcionāliem balsta un kustību orgānu traucējumiem var netraucēti ratiņkrēslā iebraukt iekšā.

Uz kāpnēm pie ieejas klīnikā ir dzeltena josla, kas pacientiem ar redzes traucējumiem nodrošina papildus vizuālo informāciju.

Zobārstniecības klīnikas telpās ir pietiekami daudz vietas, lai pacienti ar funkcionāliem balsta un kustību orgānu traucējumiem varētu brīvi pārvietoties, durvju ailas ļauj netraucēti pārvietoties no vienas telpas uz otru.

Zobārstniecības krēsli aprīkoti ar hidrauliskiem liftiem, kas nodrošina ērtu pārsēšanos no ratiņiem krēslā un otrādi, kā arī ērtu pacienta stāvokli ārstēšanas laikā.

Sakarā ar to kā SIA Perladents zobārstniecības klinika neveic mutes dobuma ārstēšanu zem vispārējās narkozes,pacientiem ar funkcionāliem traucējumiem, kuriem ir paredzēts ārstet vai operēt izmantojot vispārējo narkozi, nepiciešams griezties Zobārstniecības un sējas ķirurģijas centrā, Dzirciema iela 20, Rīgā. Tel.67455532, 67455586.

Kontakti papildus informācijas saņemšanai:
+371 67731580
+371 29557628

Apstiprināts.
SIA Perladents direktore
Marinna Rudakova.