Protezēšana

Protezēšana – zaudēto zobu atjaunošana. Mēs izpildām sekojošus protezēšanas veidus.

Visu veidu izņemamā protezēšana, ieskaitot Valplast un Flexite
Izņemamā protezēšana – vienīgais protezēšanas variants bezzobu žokļiem (neskaitot implantus). Precīzas augstas kvalitātes protēzes tiek labi fiksētas, ar skaistu estētiku. Neierobežota defekta gadījumā šāds protezēšanas veids nav aizvietojams, tāpat kā loks ar nelielu apjomu un augstu izturību.

Metālkeramika
Metālkeramika sevi plaši rekomendējusi kā neizņemamas zoba protēzes izturīgāko un augstas estētikas veidu. Keramika piešķir kroņiem dabiskumu, nemaina krāsu un formu, bet īpaši izturīgs metāla karkass nodrošina protēzei ilgmūžību.

Zelta keramika
Zelta keramika – neizņemamas protezēšanas vispopulārākais veids. Zelts ļauj padarīt mākslīgus zobus "siltākus", pateicoties zelta karkasam.

Keramika uz cirkonija bāzes
Visjaunākais un progresējošs neizņemamas protēzes veids. Cirkonija karkass estētisks, ļoti izturīgs, viegls, bet kombinācijā ar keramiku piemīt īpašība nenoēnot, bet uzlabot tās visas īpašības. Protēzes karkass izgatavots no cirkonija oksīda, kas savukārt tiek izgatavots pēc frēzēšanas metodes ar datora palīdzību. Ar izturīgumu tas stipri apsteidz restaurācijas no bezmetālas keramikas, bet tumša metāla karkasa vietā tiek izmantots izturīgs balts karkass no cirkonija oksīda. Tādejādi tiek nodrošināta laba estētika un izturīga kroņa konstrukcija. Var protezēt atsevišķus zobus un priekšējo un sānu zobu lielus defektus.

Bezmetāla keramika
Bezmetāla keramika – ļoti skaists, estētiski nevainojams neizņemamas protezēšanas veids, kas tiek balstīts uz keramikas ar dzidruma, "mirdzuma" efektu.  Šai protezēšanas metodei ir dažas kontrindikācijas. Šīs metodes izmantošana ir iespējama, sevišķi, ja lielāka daļa zobu ir vitālā un nepastāv tāda problēma, kā bruksizms.

Protezēšana uz implantiem
Jaunākais protezēšanas veids, kas pie daļējas zobu zaudēšanas, neaizskarot veselus zobus, ļauj atjaunot zaudēto zobu. Augsti kvalificēts ķirurgs operācijas laikā bez sāpēm ieaudzē zaudētā zoba vietā "mākslīgo" sakni (implantu) žokļa kaulā. Pēc veiksmīgas implantācijas uz implanta tiek uzlikts metālkeramikas kronis. Pie pilnīgas zobu zaudēšanas implanti palīdz padarīt izņemamo protēzi stabilāku un izvairīties no "kritušo" plākšņu varianta.

Onlejas un inlejas
Onlejas un inlejas - plombes, kas iepriekš tiek izgatavotas zobu tehniskajā laboratorijā. Atšķirībā no tradicionālās plombes tas ir mūsdienīgākā tehnoloģija, kas sit priekšrocības salīdzinot ar klasiskajām plombēm. Mēs izgatavojam un uzstādām keramiskās, metāla, zelta onlejas un inlejas, kā arī uz cirkonija oksīda bāzes.

Keramiskie venīri
Venīri - smalkas, gandrīz caurspīdīgas keramiskas plāksnītes, kas tiek uzlīmētas uz priekšējas zobu virsmas. Venīrus uzliek uz zoba emaljas, bet zobs izskatās pilnīgi dabiski, kas sajūsmina ar savu ārkārtīgo estētiku. Zobs nezaudē savas funkcionālas spējas, jo keramiskie materiāli ir ļoti izturīgi.